Paldies, mēs ar jums sazināsimies

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Vai gribat pārslēgties uz mājas lapu, kas paredzēta 8.-12. klasei?

PALIKT PĀRSLĒGTIES

ATSAUKSMES PAR TĀLMĀCĪBAS PAMATSKOLU

Aivita Kužuma
Aivita Kužuma
Jau kādu laiku mācos Rīgas 1. vidusskolā un varu teikt, ka man mācīties tālmācībā patīk vairāk, nekā parastajā skolā. Tālmācības priekšrocības ir ļoti daudz un viena no tām ļauj cilvēkiem apvienot darbu ar mācībām, kas manuprāt ir ļoti labi. Mācību procesā man ļoti patīk, ka šeit skolotāji ir daudz atsaucīgāki un viss pretimnākošākie, nekā parastajās skolās. Katram skolēnam šeit ir individuāla pieeja, paskaidros un pamācīs, ja kaut ko nesapratīsi. Šeit skolotāji un administrācija ir atsaucīgi. Izskaidros visu ko un kā darīt. Pabeigt viena gada laikā divas klases manuprāt ir lieliski, jo kur gan parastajā skolā tu tā varēsi, ja ne šeit?
Mareks Šemets
Mareks Šemets
Es mācos Rīgas 1. vidusskolā tālmācībā. Man patīk tas, ka mācības varu apvienot ar darbu. Ir iespēja pašam izvēlēties mācību procesa tempu. Skolotāji un administrācija ir ļoti laipni un pretimnākoši. Viena no laipnākajām skolotājām ir Arta Laupace. Rekomendēju šo skolu, visiem kam nav iespēja mācīties klātienē.
Eižens Ernests Reinis
Eižens Ernests Reinis
Esmu tikko iestājies un uzsācis mācības Rīgas 1.vidusskolā. Mācoties šajā skolā gūstu daudz priekšrocības, piemēram, varu apvienot mācības ar darbu, mācos neizejot no mājām, mācības apgūt daudz vieglāk kā citur. Administrācijā strādā jauki un saprotoši cilvēki, ļoti saprotami izskaidroja man visas neskaidrības par pieteikšanos un mācībām. Liels paldies arī par iestāšanās dāvanu. Domāju, ka 12.klasi pabeigšu pa 2017/2018.mācību gada otro semestri un pat doma vien jau par šādu iespēju tikai priecē. Manuprāt, labākā izvēle izvēloties vidusskolu ir šī vidusskola, jo šeit viss ir tā kā tam vajadzētu būt. Skolu jau esmu ieteicis arī vairākām paziņām, daži no viņiem pat ir jau pieteikušies. Liels paldies par iespēju apgūt vidusskolas mācības šādā mācību vidē.
Daniels Arsentjevs
Daniels Arsentjevs
Par cik es mācīšos pirmo gadu tālmācībā, es īsti neko vēl nevaru pateikt, bet es domāju, ka man uzlabosies sekmes. Es uzskatu, ka administrācija šeit ir ļoti atsaucīga, es ļoti vēlētos mācīties ātrāk, bet tomēr es saprotu, ka es pats īsti nevarēšu, jo 1.semestrī ir jāiziet viss par vienu gadu. Paralēli mācībām es strādāju un tieši tāpēc, es izvēlējos tālmācību, jo varēšu mācīties jebkurā laikā, tāpēc iesaku tālmācību visiem tiem, kuriem nav laika sēdēt skolā.
Dana Kabina
Dana Kabina
Esmu ļoti priecīga, ka mācos šajā skola! Viss ir tik ļoti saprotams un netērējot daudz laika var visu apgūt. Es varu veltīt laiku savai ģimenei un mācīties, kad man ir brīvs laiks. Ceru, ka būs labas atzīmes. Skolotāji ir ļoti atsaucīgi un palīdz uzreiz, ja rodas kāda problēma vai neskaidrība. Paldies par tik jauku iespēju pabeigt izglītību!
Marlēna Kuzņecova
Marlēna Kuzņecova
Sāku mācīties tālmācībā, jo redzu iespēju apvienot darbu ar mācībām. Un protams iespēja pabeigt 2 klases vienā gadā, kā arī stimuls mācīties, jo ir iespēja dabūt stipendiju. Patīk pati ideja. Kā arī šeit skolotāji ir atsaucīgāki un atieksme savādāka nekā parastā skolā. Mācības ir pieejamas gan krievu, gan latviešu valodā, tas ir liels plus, jo diemžēl ir cilvēki, kuri ir dzimuši Latvijā, bet dažādu iemeslu/apstākļu dēļ nezin valsts valodu. :))

BEZMAKSAS tālmācības sistēmas testēšana

IZMĒĢINĀT SISTĒMU

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!